סוגי מצבות

 
התאמה אישית ממבחר גדול

הרגעים הקשים שמשפחה עוברת באובדן של בן משפחה אינם יכולים להיות מוסברים במילים. ברגעים כאלו בדיוק, מצבות רחמים עומדים לשירותכם כדי לא רק לתת שירות, אלא להביע תמיכה, לתת לכם לפרוק את הצער ולדאוג לכל מה שתצטרכו.

ישנם מספר סוגי מצבות שנהוגות בארץ והבחירה נעשית לפי העדפה אישית שלכם ובייעוץ שלנו. נשמח להסביר לכם על כל סוגי המצבות, על העלויות, על ההגבלות שיש בכל מצבה ובעיקר לעמוד בזמן עד גילוי המצבה כאשר אנחנו נעשה הכול כדי להוריד מכם את כול הדאגות.
 

אילו סוגי מצבות קיימות?


  • למי שרוצה מצבה מרשימה ולא רגילה, מצבה מיוחדת או אנדרטה קטנה היא הדבר המושלם עבור הנצחת הנפטר. מצבה מיוחדת יכולה להיות כל דבר העולה על הדעת לפי הנהלים המקובלים, יכולה לכלול צורה כלשהי, יכולה לכלול כיתוב מיוחד או כמה סוגי אבנים וברזלים ביחד.

  • מצבה מאבן חברון היא המצבה הנמכרת והמפורסמת ביותר. למצבה זו גוון אפור קרמי ומשתלבים בה מעין 'נימים' בגוון ורוד בהיר.

  • מצבה מאבנים ירושלמיות חלפי שמה, עשויה מאבנים שמקורן בירושלים, האבן מגיעה בגוון אדמדם.

  • מבין סוגי המצבות השונות, יש מצבה מאבן גלילית שהיא מצבה שעשויה מאבנים שנחצבו בגליל, האבן מורכבת ממינרלים רבים וחזקים שגורמים למציבה להיות עמידה לאורך שנים רבות.

  • מי שרוצה מצבה בגון שחור אפור חזקים במיוחד עם עמידות גבוהה, מצבה מאבן בזלת מרמת הגולן היא המצבה הטובה ביותר שיוכל לבחור.

  • ישנן מצבות תוצרת חוץ שמכילות אבני גרניט על שלל הצבעים שלהם, אלו הן מצבות שמיובאות לארץ ומקורם אינו מאבני הארץ.
 
 
מצבות
 
 
 
מצבת גרניט
 
 
 
מצבת חברות
 
 
 
 

ייעוץ מלווה לאורך כל הדרך


אנחנו במצבות רחמים עוזרים לכם בכל תהליך הבחירה. בנוסף למצבות האבן ניתן לשלב גם זכוכיות וברזל לתוצרים מרשימים יותר. בכל מה שקשור לתקציב, אין לכם מה לדאוג, אנחנו גמישים ומבינים את המצב הקשה אך תדעו שבכל מקרה המצבה תהיה מוכנה במועד הרצוי.

 

אנו איתכם ברגעים הקשים


פרידה מאדם אהוב ויקר זהו לא דבר קל. באותם רגעים קשים וכואבים, אנחנו במצבות רחמים נעמוד לשירותכם בכל בקשה ונלווה אתכם בסבלנות והבנה של המאורע הכואב. בתקופה כזו כואבת נסייע בכל מה שנוכל מניסיון של שנים בתחום תוך התחשבות בכל הבעיות והדרישות כולל רצונות מיוחדים וגם בעיות תקציב.