מצבות מיוחדות

 
סערת הרגשות, הבאה לידי ביטוי בתחושת הלם, בלבול וחוסר אונים, והמעבר אל האבל בעקבות מותו הטרי של יקירכם, הן תחושות טבעיות ומוכרות. הכל-כך "טרי", וצריך "לעכל" את העניין... אלא שעכשיו זה הזמן להחליט כיצד תרצו להנציח את מכרכם האהוב?
 
ברחמים מצבות – תעשיות שיש וגרניט אנו יודעים שלא רק שלכל אדם יש שם אלא יש סיפור חיים: הדרך שבה גדל, המקומות שבה היה, האנשים שהכיר ושהכירו אותו, התחביבים והשאיפות שלו, דרך חייו ועוד. מצבות מיוחדות נועדו לשקף את האדם שהיה, ואת הדרך שתרצו לזכור אותו.
 

מצבה מיוחדת בהתאמה אישית


הצוות של רחמים מצבות מבצע עבודות אומנות על גבי מצבות מיוחדות, במטרה לשקף את יקירכם ולספר את סיפורו חייו ומורשתו. אנו משתמשים במגוון עשיר ורחב של שיש, סלעים ואבנים ושלל חומרי גלם איכותיים נוספים, ומעמידים לרשותכם צוות מקצועי, אדיב ומיומן שילווה אתכם לאורך ההליך ויסייע להם לבחור את הדרך שבה תוכלו להנציח את יקירכם.

מצבות מיוחדות הן מצבות בעיצוב אישי, כלומר בהזמנה אישית, בהתאם לדרישותיכם, לרצונכם, לסגנונכם ולתקציבכם. ניתן לבצע שילובים והתאמות בין חומרים שונים, למשל: אבן ומתכת, סלע וזכוכית, שילוב שיש ומתכת ועוד. באמצעות החומרים האלה מבצעים מגוון פעולות אומנויות על מנת להעניק למצבה את המראה הייחודי שלה. הצוות שלנו יעניק לכם את הייעוץ ויסביר לכם אודות החומרים השונים שניתן לשלב יחדיו כדי לקבל מצבה מרשימה שעל-גביה יהיה ניתן לספר את סיפורו של הנפטר.

 

כיצד מקנים למצבה את אופייה המיוחד?

אנו נותנים את הדעת למגוון פרמטרים בעת בניית מצבה מיוחדת. על מנת "להכיר" את פועלו של הנפטר, אנו שואלים אתכם שאלות שונות, המאפשרות לצוות שלנו לקבל השראה בעת בניית מצבות מיוחדות. שיתוף הפעולה עמכם חשוב לנו מאוד, ובעזרתכם נוכל לקבל את ההחלטות אשר נדרשות לצורך בניית מצבה בהתאמה אישית. יש לנו דרכים רבות שבאמצעותן אנחנו מעניקים לכל מצבה את סגנונה הייחודי: חומרי הגלם הדרושים ליצירת המצבה, המבנה שלה, שימוש בעיטורים שונים, סיתות וליטוש אלמנטים כאלה ואחרים, הפונט של האותיות, גודלן וסגנונן (הדבקה, חריטה ועוד).
 

מחירים של מצבות מיוחדות

אצלנו ברחמים מצבות מקפידים להעניק לכל אחד את האפשרות לכבד את יקיריו, ומציעים על מגוון שירותינו מחירים הוגנים ונוחים. אנחנו מלווים אתכם, מייעצים, עוזרים ומספקים לכם מצבות מיוחדות המותאמות לתקציב העומד לרשותכם. ניתן להתרשם מעבודותינו הייחודיות בעמודי הגלריה ומהתמונות המשולבות לאורך כל האתר.

צרו עמנו קשר כדי לקבל מידע נוסף אודות המצבות המיוחדות שלנו.