כיתוב על מצבה

 
המצבה המושלמת עבור בן משפחה או חבר קרוב

כשמדובר על אובדן של בן משפחה או חבר קרוב, אין מלים שיכולות לתאר את הצער. אמנם המלים היחידות שיכולות להשאיר זיכרון טוב עבור אהובנו שהלך לעולמו, הן המלים שינציחו אותו על המצב שלו. על המצבה תוכלו להוסיף כל מה שתרצו ואנחנו ברחמים מצבות נהיה לשירותכם ונייעץ כיצד להתאים את הכיתוב על המצבה, מה אפשר לרשום, רעיונות מקוריים לציטוטים ועוד.
 
 

מה צריך לדעת על כיתוב על מצבה

 
  • יש מספר סוגי כיתוב. הכיתוב הראשון הוא בתהליך של הדבקה, שיטה זו היא המהירה והזולה ביותר אך אינה מומלצת כיוון שהיא השיטה החשופה ביותר לפגיעות מזג אוויר. האותיות יכולות ליפול מרוח חזקה, להינזק מגשמים שוטפים ולמעשה הם אינם חלק מהמצבה.

  • חריטה על מצבה היא השיטה הטובה יותר ומתבצעת על ידי בעל מקצוע מיומן שעושה זאת שנים. החריטה מתבצעת על ידי התזת חול ממוחשבת לתוך האבן וכך ניתן לכתוב ולצייר מה שרוצים.

  • אותיות עופרת גם הן פתרון נהדר לכיתוב על מצבה. אותיות עופרת משולבות במצבות מסוג אבן חברון, שיש ועוד. הן יכולות להגיע בשתי סגנונות כיתוב על מצבות: הראשונה כאשר הן מגיעות בצורה חלקה או מושקעת בתוך במצבה, השנייה כאשר הן בולטות.
 
כיתוב על מצבה
 
 

מה כותבים על המצבה, מה מותר ומה אסור

 
ראשית, יש לכתוב בצורה מכובדת ויפה. אין לרשום בסלנג, אין לרשום בשפה יום יומית, מדובר על מעמד חשוב ולכיתוב על מצבה יש חלק ניכר גם בצורה הנאותה שרושמים ולא רק על העיצוב. הכיתוב צריך לבטא נחמה ודברי חיבה למת. מומלץ וגם נהוג לרשום דברי עידוד למשפחה שצריכה להיות חזקה ברגעים קשים אלו ולהמשיך בחייה כמו שהיה רוצה הנפטר בעצמו.
 
 

מצבות רחמים אתכם ברגעים הקשים

 
פרידה מאדם אהוב ויקר זהו לא דבר קל. באותם רגעים קשים וכואבים, אנחנו ברחמים מצבות נעמוד לשירותכם בכל בקשה ונלווה אתכם בסבלנות והבנה של המאורע הכואב. בתקופה כזו כואבת נסייע בכל מה שנוכל מניסיון של שנים בתחום תוך התחשבות בכל הבעיות והדרישות כולל רצונות מיוחדים וגודל התקציב.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בכל שאלה נעמוד לשירותך, ליצירת קשר ולקבלת הצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונדאג לחזור אילכם בהקדם או התקשרו למספר: 072-2214782 .