חידוש מצבות

 
אם המצבה של יקירכם נשחקה או ניזוקה, התלכלכה או נפגעה מסיבה כלשהי, פנו עוד היום לרחמים מצבות – תעשיות שיש וגרניט. אנו מתמחים בשיפוץ ובחידוש מצבות ובמתן שירותי תחזוקה לחלקות קבר.
 
לפרטים חייגו: 2214782 – 072 או השאירו את פרטיכם בטופס יצירת הקשר.
 

מדוע צריך לחדש מצבה?

שחיקה ובלאי טבעי - המצבות של יקירי לבכם ממוקמות לרוב בשטח פתוח, אשר חשוף לכל פגעי מזג האוויר: גשם וברד, רוחות סופה, שמש קופחת, שינויי עונות, חול ואבק, לשלשת ציפורים, עובש, פטריות, אבנית ועוד.
 
ונדליזם והרס על-ידי בני אדם – חדשות לבקרים מתועדים בכלי התקשורת ובאמצע מדיה שונים מקרים בהם אנשים נוהגים לחלל את בתי הקברות, לנפץ מצבות, לכתוב על גרפיטי וליצור נזקים כאלו או אחרים. לעתים קורה גם שהמצבות ניזוקות שלא בזדון או בכוונה תחילה.

הסיבות שפורטו לעיל הן הסיבות העיקריות לחידוש מצבות, אך כמובן שיש סיבות נוספות שהיריעה פשוט קצרה מלהכיל. כל אלה גורמים למגוון רחב של נזקים: סדקים ושברים, לכלוך, דהייה של המילים החקוקות על-גביה המצבה ועוד. מצבה מלוכלכת, שבורה ומוזנחת גורמת לאנשים רבים תחושה לא נעימה בעת האזכרה, שכן נראה שכבודם של יקירם מחולל.

 
כשהניקוי המינימלי אינו מספק וכשחייבים לחדש את המצבה, אנחנו כאן לצדכם.
ברשותנו מגוון רחב של שיש, אבני וחומריי גלם איכותיים המאפשרים לנו לספק מענה במקרים בהם נדרש חידוש מצבות וכשצריך לתקן שברים וסדקים, לחדש את הכיתוב על המצבה או האלמנטים הגרפיים שעל גביה ו/או כל חידוש ושיפוץ אחר של המצבה. כמו כן, אנו מעמידים לשירותכם אנשי צוות מקצועיים ואדיבים, אשר ינקו את המצבה באמצעות חומרי הניקוי הטובים והיעילים ביותר.

 

מה השירות כולל?

מצבה שעברה חידוש, שיפוץ וריענון מאפשרת לכם לכבד את הנפטר ולשמור על כבודו. השירות כולל בדרך כלל מגוון פעולות:
  • ניקוי וליטוש המצבה והסרת שכבת הלכלוך, הנגובה בטחב, באבנית ובפטריות
  • חידוש הכיתוב על המצבה באמצעות שכבת צבע לאותיות שדהו או שהתקלפו וכן השלמת אותיות חסרות
  • מריחת חומר איטום המתאים להגנה על האבן והשיש מפני נזקי מזג האוויר
  • מילוי סדקים
  • תיקון שברים
  • השלמת חלקים חסרים
  • תיקון / התקנת בית נר
  • ועוד
 
צוות העובדים של רחמים מצבות מגלה אכפתיות, מקצועיות ומקצוענות חסרת פשרות בכל הנוגע לחידוש מצבות. התשלום על מגוון העבודות שהחברה מבצעת מתאים לכל כיס ומתוך התחשבות בצורכיכם.

אנחנו מספקים לכם את כל הפתרונות הדרושים על מנת לכבד את קרוביכם, ולהעניק לכם את התחושה והידיעה שעשיתם בשבילו את כל מה שיכולתם לעשות כדי לאפשר להם לנוח בשלום על משכבם.

פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים אודות חידוש מצבות ושירותים נוספים.