בניית מצבות

 
בניית מצבות: יצירת אומנות שנותנת כבוד
 
כבוד למת זהו הדבר החשוב שלמשפחה נותר לעשות. קבורה הולמת, ארוחה לזכרו ומצבה שתישאר שם כאות וסמל למקום קבורתו הם הדברים שבהם המשפחה עסוקה בימים אלו. כדי להקל על הכאב ו-ודאי שעל ההתעסקות הזו אנחנו במצבות רחמים עומדים לשירותכם וחוץ משירותי מצבות מקצועיים ומנוסים, אנחנו עומדים לשירותכם בכל עת ונותנים לכם כתף תומכת.

פרידה מאדם קרוב ובן משפחה הם דברים קשים מנשוא ואנחנו נמצא את הזמן הנכון להתייעץ אתכם לגבי המצבה, סוג האבן וסוג הכיתוב כדי שהמצבה תהיה מוכנה בזמן לגילוי המצבה ללא תקלות.

 

סוגי אבנים לבניית מצבות

 
  • בניית מצבות היא מלאכה לא פשוט והיא יכולה להיעשות מכמה סוגי אבנים. בין האבנים ניתן למצוא את אבן הגרניט שמיובאת מרחבי העולם, סלע קשה מאוד וצפוף שמשמש לעיצוב מצבות רבות שתמיד ידועות באיכות והעמידות שלהן וגם ברק תמידי.

  • מצבה מאבן חברון אפשר ללטש ביתר קלות והיא המצבה שמחליפה את השיש היוקרתי במאפיינים די דומים. האבן עצמה לא אחידה מה שיכול ליצור עיצוב ייחודי שהרבה אנשים ירצו, מחירה זול יחסית לשאר האבנים.

  • מצבות משיש טורקי מורכבות מאבנים שמצרי בוספורוס שבטורקיה. הצבע של שיש הטורקי הוא תכלת אפור והוא מעוטר במן עננים בצבע שחור ואפור. אבן זו היא חומר חזק מאוד, עמיד ויציב לאורך שנים רבות. השיש הטורקי נוח מאוד לעבודה מאשר אבנים אחרות.
 
תחזוקת מצבות
 
 

אנחנו כאן לכל ייעוץ ושאלה

 
אמנם יש סוגים רבים של אבנים ובניית מצבות היא תהליך ארוך, אך אתם רק תבחרו מה שאתם רוצים, תעצבו את המצבה שאתם רוצים שתהיה לזכרו של אהובכם ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. גם משפחה שלא יודעת מה הבחירה הכי כדאית, נשמח להציג לכם את היתרונות של כל מצבה כדי שתקבלו את הבחירה הטובה ביותר.